Hakkımızda

Sökmen Elektrik işletmesi olarak siz müşterilerimize Manisa ili Salihli ilçesinde elektrik konusunda her zaman kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Evlerinize yaptığınız tadilatların en önemli aşamalarından bir tanesi de elektrik aksamları ve tesisatıdır. Elektrik tesisatının sağlam ve kaliteli bir şekilde yapılması sizlere uzun yıllar boyunca sorun çıkartmamasına sebebiyet verecektir. Sorunlu bir şekilde yapılan elektrik tesisatları sizleri her zaman sıkıntıya sokacak ve tehlikeli durumlar ile karşı karşıya kalmanızı sağlayacaktır. İşletme olarak tüm bu durumların hassasiyetini göz önünde bulundurmak suretiyle her zaman tecrübeli, kaliteli ve sağlam bir hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

 

İşletme olarak sunduğumuz hizmet esnasında kullandığımız kablolar, prizler, sigortalar gibi ürünler her zaman en kaliteli şekilde kullanılmakta ve sunulan hizmetin kaliteli olması sağlanmaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan elektrik ustalarının mesleklerinde deneyimli ve profesyonel olmalarına çok büyük önem göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı ustalarımızı işe alırken çok büyük bir titizlik göstermekteyiz. Elektrik hizmeti dışında siz müşterilerimize elektrik malzemelerinin satış hizmetini de sunmaktayız. İşletme olarak sizlere sunduğumuz her hizmet karşısında mutlaka piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Bu fiyatlar ile müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını hedeflemekteyiz.

 

Sizlerin de evleriniz, işyerleriniz için bu şekilde kaliteli bir hizmete ihtiyacınız var ise eğer Manisa elektrik sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek istediğiniz kalitede bir hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

Öne Çıkarılanlar

Elektrik Malzemeleri Satışı

İhtiyaçları karşılayan kaliteli yaşam alanları oluşturmada, yapı içinde &c

Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı Nasıl Döşenir 1- Boruların Yerleştir

Aydınlatma Sistemleri

Geçmişten günümüze evlerimizin vazgeçilmezi olmuş avizeler

Yorumlar